top of page

Nasza Oferta

Screenshot 2022-05-31 at 15.56.34.png
SOCZEWKI KONTAKTOWE
Bogaty asortyment, fachowe doradztwo, najlepsze marki
i atrakcyne ceny!

Co raz częściej Klienci decydują się na wybór soczewek kontaktowych zamiast okularów korekcyjnych. Jest to związane przede wszystkim z szybkim rozwojem technologii produkcji oraz ze stale rozszerzaną ofertą soczewek. Przy pomocy soczewek kontaktowych można skorygować różne wady wzroku: krótkowzroczność, astygmatyzm, starczowzroczność.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, ciągle rozszerzamy swoją ofertę o soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji i akcesoria. Na podstawie badania wzroku i rozmowy, pomagamy dobrać soczewki dopasowane specjalnie do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. W naszych salonach można kupić soczewki jednodniowe, miesięczne/dwutygodniowe, multifokalne/progresywne wiodących na rynku producentów: Acuvue, Air Optix Dailies, Biofinity.

Ale to nie wszystko. Pracownie Optyczne są wyróżnione standardem jakości Acuvue. To znaczy, że nasi specjaliści zapewniają:

  • naukę zdejmowania i zakładania soczewek,

  • szkolenie z zakresu bezpiecznego stosowania soczewek kontaktowych,

  • szkolenie z zakresu pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych,

  • szczegółowe szkolenie dotyczące zarekomendowanej przez specjalistę soczewki kontaktowej.

Dbając o komfort Klienta, przed podjęciem decyzji o zakupie dopasowanych przez naszych specjalistów soczewek kontaktowych, proponujemy wypróbować i przekonać się, czy jest to produkt odpowiadający oczekiwaniom. Zestawy startowe, które w odróżnieniu od opakowań standardowych zawierają niewielką ilość sztuk soczewek, dają możliwość wypróbowania produktu.

Dla nowych i obecnych użytkowników soczewek kontaktowych firmy Acuvue polecamy aplikację Twoje Acuvue.

Użytkownikom soczewek kontaktowych z rodziny AIR OPTIX® lub DAILIES® firmy Alcon rekomendujemy zainstalowanie programu Za-kontaktowani.

bottom of page